Polski Związek Łowiecki to ogólnokrajowa organizacja zrzeszająca polskich myśliwych i koła łowieckie.

Zarząd Okręgowy Chełm

PZU S.A. nowym ubezpieczycielem Polskiego Związku Łowieckiego

Szanowni Państwo,

mamy przyjemność poinformować, że od 01.01.2023 r. ubezpieczycielem świadczącym ochronę ubezpieczeniową dla Polskiego Związku Łowieckiego oraz jego Członków będzie PZU S.A.

W toku negocjacji przeprowadzonych przez WDB oferta PZU uzyskała rekomendację wdrożeniową. Towarzystwo przejmie po Wiener TU S.A. kompleksową obsługę ubezpieczeniową Związku.

W pierwszej kolejności, w PZU zostaną wdrożone programy, które rozpoczynają się od stycznia 2023, w zakresie: obowiązkowe i dobrowolne ubezpieczenie NNW myśliwych, obowiązkowe ubezpieczenie OC myśliwych, ubezpieczenie mienia PZŁ oraz kół łowieckich, ubezpieczenie NNW dla Juniorów PZŁ, etc. Wraz z upływem roku towarzystwo będzie systematycznie wdrażało swoje programy w kolejnych ryzykach.

Proces zmiany ubezpieczyciela w poszczególnych programach zostanie przeprowadzony z najwyższą starannością, płynnie i bez negatywnego wpływu na funkcjonowanie PZŁ oraz jego Członków.

Tak jak dotychczas, komplet materiałów dotyczących ubezpieczenia znajduje się na stronie  https://www.pzlow.pl/ubezpieczenia/.

W razie wszelkich pytań lub wątpliwości z Państwa strony zapraszamy do kontaktu z brokerem PZŁ – WDB S.A.:

Paulina Gromadzka                                       Aleksandra Mróz

504 826 910                                                    512 370 606

paulina.gromadzka@wdbsa.pl                   aleksandra.mroz@wdbsa.pl

 

 

Udostępnij
Twitter
WhatsApp

Aplikacja mobilna

Nasza aplikacja to doskonały towarzysz każdego miłośnika łowiectwa, który pragnie pozostać na bieżąco z najnowszymi treściami związanych stron.

Bądź na bieżąco z newsami 📱