Polski Związek Łowiecki to ogólnokrajowa organizacja zrzeszająca polskich myśliwych i koła łowieckie.

Zarząd Okręgowy Chełm

65 lat KŁ nr 82 „Dubelt” w Chełmie

W dniu 10 września odbyły się uroczyste obchody 65-lecia działalności Koła Łowieckiego nr 82 Dubelt w Chełmie – tzw. „żelazny” Jubileusz. To wyjątkowe wydarzenie było okazją wspomnień związanych z jego założeniem jak i działalnością. 65 lat to kilka pokoleń myśliwych byłych i tych obecnych członków Koła, a także powód do dumy. W tym dniu podczas Mszy św. wspomnieliśmy tych, którzy odeszli do krainy wiecznych łowów, upamiętniając to wydarzenie poświęceniem i odsłonięciem symbolicznej tablicy. Mówiliśmy również o tych którzy nadal tworzą historię naszego Koła.

Było nam miło gościć Prof. dr. hab. Józefa Zająca – Senatora Rzeczypospolitej Polskiej, Mariusza Michalczuka – Członka Naczelnej Rady Łowieckiej, dr Beatę Fałdę- Prorektor ds. Studenckich Państwowej Akademii Nauk Stosowanych w Chełmie, Ks. Karola Stolarczyka, Myśliwych – członków Koła oraz zaproszonych gości. Tym najstarszym stażem w Kole Prezes Agnieszka Prus przekazała życzenia dużo zdrowia i siły aby towarzyszyli kolegom w łowisku przez kolejne lata służąc radą i doświadczeniem. A wszystkim członkom Koła samych wspaniałych chwil na niwie łowieckiej.

GALERIA:

 

Udostępnij
Twitter
WhatsApp

Aplikacja mobilna

Nasza aplikacja to doskonały towarzysz każdego miłośnika łowiectwa, który pragnie pozostać na bieżąco z najnowszymi treściami związanych stron.

Bądź na bieżąco z newsami 📱